• Tür: Dram / Komedi
  • Yönetmen : David Mackenzie
  • Yapım: 2010 , ABD
  • Süre: 97 dk
  • Oyuncular: Ashton Kutcher, Anne Heche,  Margarita Levieva, Sebastian Stan, Ashley Johnson

“Çapkın” oldukça enteresan bir filmdi. Birinci bölüm soft porn havasında, paralı ve zengin kadınlara yanaşarak hayatını sürdüren adamı anlatan klasik bir Hollywood romantik komedisiyken, ikinci bölümde “çapkın”ın yoksulluk ve aşkla tanışması, konu açısından klasik olmaya devam ederken, sonu itibariyle oldukça şaşırtıcı ve filmin en yüksekliği anlardı.

Gözünüz gönlünüz Ashton Kutcher ile açılsın (hatta dolsun, taşsın, hatta ve hatta bıksın) istiyorsanız ve başka izleyecek bir şey yoksa! izlenebilir.

Nikki muhteşem yakışıklı, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki’nin son zaferi, daha önce hiç sahip olmadığı kadar çok şey vaadeden orta yaşlı avukat Samantha’dır. Ancak daha sonra Nikki, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Samantha’nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather Nikki’yi Samantha’nı evinde ziyarete gelir. Nikki’nin bilmediği şey ise Heather’ın da kendisi gibi oyun oynadığıdır. Samantha eve döndüğünde Nikki’nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar...”