Metin Zakoğlu Tiyatrosu’ndan bilgi geldi. Telefondan rezervasyon, sonrasında havale yolu ile ödeme yapıp, bilet satın alabiliyoruz.

  • 1 bilet: 30 TL (öğrenci /tam ayrımı yok)
  • Hizmet Bedeli: 4TL
  • Kargo ücreti : 8 TL (zorunlu)
  • Toplam Bedel: 42 TL

Metin Zakoğlu Tiyatrosu, Biletix’te oyunları en çok yayınlanan tiyatrolardan biridir zannediyorum. Kendilerine Biletix’in komisyonları ile ilgili gönderdiğim mail üzerine aynı gün yazılı olarak Metin Zakoğlu’nun yanıtı ulaştı.

Kendisi, gişeden komisyon ödemeden bilet alabileceğimi, yada telefonla rezervasyon yaptırıp sonra havale yolu ile komisyonsuz ödeme yapabileceğimi ayrıca Mybilet’in seyircilerden komisyon almadığını fakat tiyatrodan komisyon alarak durumu eşitlediğini belirtmiş, ilgi ve alakama teşekkür etmiş.

Ben de kendisine cevaben gişeden bilet satın almayı tercih etmediğimden , internetin kolaylığını kullanmak istediğimi, ama telefon seçeneği varsa kesinlikle bu yolu kullanacağımı (kimi bankalar havale ücreti de alıyorlar ayrıca) , telefondan satışın çok prosedürlü bir yol olduğunu bildiğimi ama uygulamaya geçerlerse çok yararlı olabileceğine inandığımı, yine de yüksek miktardaki hizmet bedelini ve zorunlu kargo ücreti uygulamasını Biletix ile konuşmalarını umduğumu belirten bir mail gönderdim.

En azından bir tiyatro grubu için daha Biletix’e muhtaç olmadığımızı öğrenmiş oldum. =)

Metin Zakoğlu Tiyatrosu’na ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.